Ogłoszenia 06 listopada 2022

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca - adoracji Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o 17:00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi Wspólnota Wieczernik Miłosierdzia.


2. Wypominki i zmarli, za których w listopadzie odprawiane są Msze Święte będą odczytywane do 8 listopada o godz. 16:15 – czyli do czasu uzyskania odpustu zupełnego dla duszy czyśćcowej każdego dnia.


3. Od 9 listopada codziennie pół godziny przed Mszą Świętą będą odczytywani zmarli, za których odprawiana jest Msza Święta przez cały listopad.


4. W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie dla osób niesakramentalnych.


5. We wtorek Msza Święta o godz. 6:30 i 17:00 - zakończenie wypominek.


6. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7:00 do godz. 21:00. Przed Mszą Świętą nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy Świętej o godz. 17:00 spotkanie Akademii Żywej Wiary.


7. W piątek Adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 7:00 do godz. 17:00.


8. W piątek święto Odzyskania Niepodległości Msze Święte w naszej parafii o godz. 9:00 Msza Święta za Ojczyznę, o godz. 17:00 za zmarłych.


9. 11 listopada w piątek Starosta Nidzicy Pan Marcin Paliński i Burmistrz Nidzicy Pan Jacek Kosmala zapraszają na uroczystości z okazji 104 rocznicy odzyskania Niepodległości. O godz. 8:00 Msza Święta w kościele św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Nidzicy, następnie złożenie kwiatów pod tablica Marszałka Józefa Piłsudskiego i akademia na Nidzickim Zamku przygotowana przez Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy.


10. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.


11.W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjno – budowlane. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii.


12. W przyszła niedzielę dzień Solidarności z Ukrainą. Zbiórka do puszek po Mszy Świętej


13. Wyjazd młodzieży do Mrągowa na „Święto Młodych” 19 listopada o godz. 8:30.

Koszt 20 zł.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1. Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego - niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. 2. Witamy serdecznie Ojca Joachima Oblata NMPN z Gronik 3. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na misj

1. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu. 2. Dziś taca na cele inwestycyjno - budowlane. 3. Dziś o godzinie 18.00 spotkanie Rycerzy Kolumba. Zapraszamy mężc

1. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą świętą o godz. 16.30 , w poniedziałek zakończenie nabożeństw różańcowych po Mszy Świętej o godz. 17. 00. 2. Po każdej Mszy Świętej młodzież katolickiego Stowar