top of page

Ogłoszenia 07 maja 2023

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej.

Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwa wstawienniczą, która poprowadzi Wspólnota Wieczernik Miłosierdzia.


2. Nabożeństwo majowe dziś i jutro o godz. 16.30. W tygodniu codziennie po Mszy Świętej o godz. 17.00.


3. Jutro św. Stanisława biskupa i męczennika. Msza Święta o godz. 17.00.

Jutro spotkanie niesakramentalnych o godz. 18.00.


4. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


5. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00 Rycerze Kolumba serdecznie zapraszają na koncert Luka Mazur Quartet – inspiracje świętokrzyskie, wystąpi między innymi Michael Jones.


7. Kurs przedmałżeński, wymagany do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczynamy 20 maja w sobotę w naszej parafii o godz. 18.00.


8. 21 maja po każdej Mszy Świętej przeprowadzona będzie zbiórka na rekolekcje dla „Dzieci Króla”


9. Dziękujemy i gratulujemy Rycerzom Kolumba za organizację Gietrzwałdzkich Spotkań Mężczyzn w minioną sobotę.


10.Dziękujemy i gratulujemy Wspólnocie Nieustającej Nowenny i Koronki do Miłosierdzia Bożego z okazji 9 rocznicy istnienia.


11.Dziękujemy Paniom, które troszczą się o porządek w naszej świątyni.


12.Dziękujemy pewnej osobie, zacnej emerytce , która ufundowała tron pod monstrancję.


13. Parafia św. Wojciecha w dniach 9-10 czerwca organizuje 2 pielgrzymkę nidzicką do Gietrzwałdu. Informacje szczegółowe u ks. Mateusza lub ks. Michała. Można także zapisać się w naszej parafii po każdej Mszy Świętej.


14. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Irena Kowalska z ul. Działdowskiej. Pogrzeb we wtorek w kaplicy Persefona o godz. 10.00. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu Wieczny odpoczynek…..

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1.Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy okres Zmartwychwstania Pańskiego. Dziś o godz. 11.30 uroczystość I Komunii Święta. Gratulujemy dzieciom, rodzicom, rodzicom chrzestnym i otaczamy i

1.Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Rocznica I Komunii Świętej. 2.Nabożeństwo majowe codziennie – w niedzielę o godz. 163.0 , w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17.00. 3. Dziś po każ

1.Dziś rozpoczynamy kwartalne dni modlitwy o powołania do służby w Kościele. 2. Dziś po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę do puszek na rehabilitację Pana Andrzeja Zakrzewskiego.

bottom of page