top of page

Ogłoszenia 11.09.2022

1. Dziękujemy za wszelkie ofiary na potrzeby parafii oraz na ławki w drugiej części nawy głównej. Już w kościele jest kilka nowych ławek, które widzimy.

W tym miesiącu zbieramy na drugą ratę na dalsze nowe ławki do nawy głównej. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia i wszelką pomoc, życzliwość.


Dziś taca na cele inwestycyjno - budowlane. Serdeczne Bóg zapłać.


2. Dziś w Gietrzwałdzie główne uroczystości odpustowe.


3. Dziś w Kanigowie Msza Święta odpustowa o godzinie 13.00,


4. We wtorek Msza Święta o godz. 6.30 – wspomnienie św. Jana Chryzostoma bpa i doktora Kościoła.


5. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 15.00 w intencjach naszej archidiecezji.


6. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00, w piątek od godz. 7.00 do 17.00.

W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza Święta o godz. 17.00. Jest to dzień modlitwy za Ukrainę i pokój na Ukrainie.


7. W środę przed Mszą Świętą o 17.00 nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej.


8. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.


9. W sobotę zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 1700 z okazji rocznicy powstania grupy AA " Odrodzenie" i "Przyjaciele BIlla W" działających w Nidzicy.


10. W przyszłą niedzielę 18 września po Mszy Świętej o 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci do pierwszej Komunii Świętej ( Kl. 3 ) i rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania ( klasy 8 i 7 SP).

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1. Dziś ostatnia niedziela zwykła – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś przed Mszą Świętą o godz. 7.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Można zaopatrzyć się w zakrystii

1. Dziś Msza Święta ku czci św. Józefa o godz. 17.00 zapraszamy wspólnoty męskie, mężczyzn. 2.Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie do kościoła. 3.Dziś Światowy Dzień Ubogich – tak jak to było ogłaszane

1. Dziś taca na cele inwestycyjne i spłatę długu. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary, pomoc, życzliwość. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do pus

bottom of page