top of page

Ogłoszenia 13 listopada 2022

1. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu.


2. Dziś taca na cele inwestycyjno - budowlane.


3. Dziś o godzinie 18.00 spotkanie Rycerzy Kolumba. Zapraszamy mężczyzn pragnących nie tylko poznać tą wspólnotę, ale również włączyć się we współpracę.


4. W środę NMP Ostrobramskiej Matki Bożej Miłosierdzia.

5. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 do godz. 21.00.

Nabożeństwo do Matki Bożej przed Mszą Świętą o godz. 17.00


6. W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.


7. W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.


8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


9. W sobotę 19 listopada Msza Święta o godz. 19.00 ku czci św. Józef. Przed Mszą o godz. 18.45 nowenna ku czci św. Józefa. Zapraszamy serdeczne mężczyzn, plutony męskie, rodziny.


10. W sobotę o godz. 8.30 wyjazd młodzieży do Mrągowa na „Święto Młodych” . Można się zgłosić do środy włącznie.


11. W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na misje. prowadzone przez Ojców Oblatów. Będzie można nabyć kalendarze misyjne.


12. Msza zbiorowa za zmarłych co dziennie. We wtorek o godz. 6.30, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą są odczytywane imiona i nazwiska zmarłych polecanych w tej Mszy Świętej.


13. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii, za pomoc, życzliwość.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 25 luty 2024

1. Dziś gościmy na każdej Mszy Świętej zespół LAUDANUS. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Wielkim Poście w każdą niedzielę o godz. 16.30 . Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę ofiar n

Ogłoszenia 18 luty 2024

1.Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.30 . Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę ofiar na rzecz osób potrzebujących. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia. 2.Jutro zaprasza

Ogłoszenia 11 luty 2024

1.Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Dziękujemy za wszelką pomoc – ofiary na potrzeby naszej parafii. W tym tygodniu wstawione dwa okna zgodnie z przepisami przeciw pożarowymi. Dziękujemy Pan

bottom of page