top of page

Ogłoszenia 14 kwiecień 2024

1.Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom odpustu Miłosierdzia Bożego : służbie liturgicznej, nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej, Pani organistce i chórowi, asyście procesyjnej, Rycerzom Kolumba. Dziękujemy za świadectwo żywej, prawdziwej wiary.


2.Dziękujemy za wszelką pomoc i złożone ofiary na potrzeby naszej wspólnoty.

W tym tygodniu zostały zainstalowane drzwi przeciwpożarowe w zakrystii i okno w Sali Wieczernik. Dziękujemy za pomoc.


3.Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba.


4.We wtorek Msza Święta o godz. 6.30.


5.W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


6. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


7.W piątek o godz. 18.45 nowenna ku czci św. Józefa , o godz. 19.00 Msza Święta ku czci św. Józefa. Zapraszamy mężczyzn, wspólnoty męskie Rycerzy Kolumba, rodziny.


8.W przyszła niedzielę zapraszamy w imieniu Księdza Dziekana Proboszcza parafii św. Wojciecha Księdza Piotra na sumę odpustową na godzinę 13.00 z okazji uroczystości św. Wojciecha.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 19 maj 2024

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  . Za pobożne uczestnictwo w śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu…” można uzyskać odpust zupełny. Dziś w naszej parafii radujemy się z uroczystości Pierwszej Komu

Ogłoszenia 12 maj 2024 r.

1.Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś gościmy na Mszach Świętych : Arek Kandzior, Bartek Jaskot, Marcin Stawicki Nabożeństwo majowe codziennie : w dni powszednie po Mszy Świętej o godz.

Ogłoszenia 05 maj 2024 r.

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszamy rodziców  dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii na sp

Comments


bottom of page