top of page

Ogłoszenia 19 luty 2023

1.Dziś zapraszamy mężczyzn, wspólnoty męskie, rodziny na nowennę ku czci św. Józefa o godz. 16.45 oraz na Mszę ku czci św. Józefa o godz. 17.00.


2. W poniedziałek 20 lutego o godz. 18.15 parafia Miłosierdzia Bożego i wspólnota Wieczernik Miłosierdzia serdecznie zapraszają niewiasty na cykl spotkań formacyjnych pt. „Cała piękna jesteś …” . Spotkanie w sali domu parafialnego.


3. We wtorek Msza Święta o godz. 6.30.


4. W środę rozpoczyna się okres Wielkiego Postu, jest to czas refleksji i pracy nad sobą. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych. Msze Święte w środę Popielcową z obrzędem posypania popiołem o godz. 9.00, 17.00 i 19.00. Jest to dzień postu ścisłego.


5. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna ku czci św. Rity oraz nowenna do Matki Bożej.


6.W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


7.W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Świętej o godz. 9.00 i 17.00 dla dorosłych oraz na godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież. Dziękujemy za ofiary złożone pry tej okazji na kwiaty do grobu Pańskiego.


8. W każda niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.30 zapraszamy na Gorzkie Żale. Za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.


9.Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu Rycerze Kolumba prowadzą zbiórkę ofiar na rzecz potrzebujących W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu tj. 26 lutego zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji, 5 marca dla Syrii a w trzecią niedzielę Wielkiego Postu – 12 marca na ofiary wojny w Ukrainie.


10.W przyszłą niedzielę taca na Gietrzwałd, na spłatę należności remontowych archidiecezjalnego domu rekolekcyjnego


11. Serdecznie dziękujemy za pomoc i prace w parafii

-Panom Henrykowi Borowskiemu, Pawłowi Gordziejewskiemu, Andrzejowi Florek, Jackowi Stefańskiemu, Michałowi Siemianowskiemu, Kamilowi Chorosz oraz Pani Lidii Jasińskiej.

- Panu Markowi Miśkiewicz


12. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Janusz Szczepkowski z ul. Brzozowej. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 19 maj 2024

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  . Za pobożne uczestnictwo w śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu…” można uzyskać odpust zupełny. Dziś w naszej parafii radujemy się z uroczystości Pierwszej Komu

Ogłoszenia 12 maj 2024 r.

1.Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś gościmy na Mszach Świętych : Arek Kandzior, Bartek Jaskot, Marcin Stawicki Nabożeństwo majowe codziennie : w dni powszednie po Mszy Świętej o godz.

Ogłoszenia 05 maj 2024 r.

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszamy rodziców  dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii na sp

Comments


bottom of page