top of page

Ogłoszenia 23 kwiecień 2023

1. Dziś serdecznie zapraszamy w imieniu Księdza Dziekana Proboszcza parafii św. Wojciecha Księdza Piotra na sumę odpustową na godzinę 13.00 z okazji uroczystości św. Wojciecha.


2. Jutro w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, patrona Polski.


3. We wtorek Msza Święta o godz. 6.30 – święto św. Marka Ewangelisty.


4. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


5. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


6.W piątek 28 kwietnia 2023 roku zapraszamy rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania na spotkanie w kościele po Mszy Świętej o godz. 1.700


7. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom odpustu Miłosierdzia Bożego : służbie liturgicznej, nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej, Pani organistce i chórowi, asyście procesyjnej, Rycerzom Kolumba.


8. Bóg zapłać Panom Krzysztofowi Nasiadka i Andrzejowi Leśnikowskiemu za prace w parafii.


9. Dziękujemy za uporządkowanie dekoracji świątecznych Rycerzom Kolumba i paniom dbającym o porządek w naszej świątyni.


10. W przyszłą niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka na rehabilitację Pana Andrzeja Zakrzewskiego chorego na stwardnienie rozsiane.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 19 maj 2024

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  . Za pobożne uczestnictwo w śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu…” można uzyskać odpust zupełny. Dziś w naszej parafii radujemy się z uroczystości Pierwszej Komu

Ogłoszenia 12 maj 2024 r.

1.Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś gościmy na Mszach Świętych : Arek Kandzior, Bartek Jaskot, Marcin Stawicki Nabożeństwo majowe codziennie : w dni powszednie po Mszy Świętej o godz.

Ogłoszenia 05 maj 2024 r.

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszamy rodziców  dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii na sp

Bình luận


bottom of page