top of page

Ogłoszenia 26 listopad 2023

1. Dziś ostatnia niedziela zwykła – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.


Dziś przed Mszą Świętą o godz. 7.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Można zaopatrzyć się w zakrystii lub w przedsionku kościoła.


2. Msza Święta zbiorowa we wtorek o godz. 6.30 a w pozostałe dni o godz. 17.00. Zakończenie w czwartek. Pół godziny przed Mszą Świętą odczytywanie imion i nazwisk zmarłych polecanych we Mszy Świętej zbiorowej.


3. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 17.00 do godz. 21.00 , przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej.


4.W piątek pierwszy piątek miesiąca . Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Godzinę przed każdą Mszą Świętą możliwość spowiedzi świętej.


W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 do 17.00.


W piątek zapraszamy serdecznie mężczyzn, wspólnoty męskie, Rycerzy Kolumba na godzinę 20.00 na męski różaniec.


5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca . O godz. 8.30 różaniec wynagradzający o godz. 9.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i Adwent czas radosnego oczekiwania Zbawiciela.


W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej.


Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi katolicka wspólnota charyzmatyczna Wieczernik Miłosierdzia.


7. Rycerze Kolumba w każdą niedzielę Adwentu jak co roku przeprowadzą zbiórkę na rzecz osób potrzebujących, chorych, samotnych. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia.


8. 10 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Prosimy o modlitwę w intencji dobrych owoców rekolekcji, o dary Ducha Świętego dla Księdza rekolekcjonisty.


9.Trwają prace w kościele i zakrystii.


10. Podziękowania Rycerzom Kolumba:

- Henryk Borowski, Piotr Renda, Jacek Stefański, Andrzej Florek, Karol Kozicki, Krzysztof Bartczak, Cezary Jakóbowski


11. W Tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Lech Szymon Lipka z ul. Konopnickiej. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz …..

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 25 luty 2024

1. Dziś gościmy na każdej Mszy Świętej zespół LAUDANUS. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Wielkim Poście w każdą niedzielę o godz. 16.30 . Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę ofiar n

Ogłoszenia 18 luty 2024

1.Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.30 . Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę ofiar na rzecz osób potrzebujących. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia. 2.Jutro zaprasza

Ogłoszenia 11 luty 2024

1.Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Dziękujemy za wszelką pomoc – ofiary na potrzeby naszej parafii. W tym tygodniu wstawione dwa okna zgodnie z przepisami przeciw pożarowymi. Dziękujemy Pan

bottom of page