top of page

Ogłoszenia 27 listopada 2022

1, Rozpoczynamy radosny czas Adwentu. Dziś na Mszy Świętej o godz. 7.00 nastąpiło błogosławieństwo wieńca i świec adwentowych oraz poświęcenie opłatków na stół wigilijny.


2. Dziś taca na Warmińskie Seminarium Duchowne Hosianum w Olsztynie .


3. Serdecznie zapraszamy na Roraty w poniedziałek i środę o godz. 17.00, we wtorek o godz. 6.30.


4. Po każdej Mszy Świętej można zaopatrzyć się w opłatek na stół wigilijny we wejściu kościoła lub zakrystii. Bóg zapłać przy tej okazji za ofiary na potrzeby parafii.


5. Rycerze Kolumba w każdą niedzielę Adwentu prowadzą zbiórkę na rzecz potrzebujących, chorych samotnych. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia.


6. Można nabyć świece wigilijnego dzieła Caritas – małe w cenie 10 zł, duże 20 zł.


7. W środę zakończenie Mszy Świętej zbiorowej za zmarłych polecanych modlitwom Kościoła o godz. 17. 00 . Wyczytywanie imion i nazwisk pół godziny przed Mszą Świętą.


8. W środę 30 listopada św. Andrzeja Apostoła .


9.W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 do godz. 21.00.

Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej.


10. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.


11. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00do 17.00


12. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 17.00.

W piątek Msza Święta o godz. 9.00 i 17.00. W piątek możliwość spowiedzi świętej godzinę przed Mszą Świętą.


13. W sobotę o godz. 8.30 różaniec wynagradzający i o godz. 9.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


14. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Prowadzi Ks dr Zbigniew Grochowski - biblista. Prosimy o modlitwę o dobre owoce rekolekcji parafialnych i dary Ducha Świętego dla rekolekcjonisty.


15, W przyszła niedzielę zbiórka na ogrzewanie kościoła


16. W przyszła niedzielę - niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o 17. 00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi Wspólnota Wieczernik Miłosierdzia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1. Dziś ostatnia niedziela zwykła – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś przed Mszą Świętą o godz. 7.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Można zaopatrzyć się w zakrystii

1. Dziś Msza Święta ku czci św. Józefa o godz. 17.00 zapraszamy wspólnoty męskie, mężczyzn. 2.Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie do kościoła. 3.Dziś Światowy Dzień Ubogich – tak jak to było ogłaszane

1. Dziś taca na cele inwestycyjne i spłatę długu. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary, pomoc, życzliwość. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do pus

bottom of page