top of page

Ogłoszenia 29 stycznia 2023

1.Dziękujemy za piękny czas wizyty duszpasterskiej, za wspólną rodzinną modlitwę, za szczere, życzliwe rozmowy, gościnność, serdeczność, ofiary. Jeśli ktoś ma pragnienie zaprosić kapłana z błogosławieństwem może to uczynić, zapraszamy.


2. We wtorek św. Jana Bosko. Msza Święta o godz. 6.30.


3. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 usłyszymy piękne kolędy. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.


5. W czwartek uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Poświęcenie świec – gromnic na każdej Mszy Świętej.


6. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00 . Godzinę przed Mszą Świętą możliwość spowiedzi świętej.


7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


8. W piątek zapraszamy mężczyzn do kościoła na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski i różaniec oraz procesję z figurą Matki Bożej.


9. W sobotę o godz. 8.30 różaniec wynagradzający i o godz. 9.00 Msza Święta pierwszosobotnia ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


10. W przyszłą niedzielę niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, którą poprowadzi Wspólnota Wieczernik Miłosierdzia.


11. Podziękowania – Panu Henrykowi Borowskiemu, Karolowi Brzozowskiemu i Markowi Miśkiewicz, Krzysztofowi Nasiadka za prace i pomoc w parafii.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1.Dziękujemy Bogu za święty czas rekolekcji, za Wasze uczestnictwo. Życzymy dobrych, trwałych owoców tego czasu. Dziękujemy za ofiary i dary na stół rekolekcyjny. Bóg zapłać. 2. Dziś zapraszamy na go

1.Dziś dzień imienin Arcybiskupa Warmińskiego J.E. Józefa Górzyńskiego. Otoczmy go modlitwą 2..Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy Księdza dr Bartłomieja Matczaka. Dziś Msze Ś

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu. 1.Dziś taca na zamykany konfesjonał. Potrzebujemy 12 tys. zł. 2.Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.30 . Za uczestnictwo w nabożeństwie Gorzkich Żali można uz

bottom of page