top of page

Ogłoszenia 8 stycznia 2023

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego - kończymy okres Bożego Narodzenia.


2. Dziś taca na cele inwestycyjno - budowlne. Dziękujemy serdecznie za wszelką pomoc, życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii.


3.We wtorek Msza Święta o godz. 6.30.


4. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej.


5.W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


6. W sobotę zapraszamy serdecznie na zamek nidzicki na godz. 18.00 na sztukę teatralna pt. „Pizza” . Sztuka porusza sprawy małżeństwa.


7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 liturgię śpiewu upiększy zespół „Wrzos”. Po Mszy Świętej wspólne śpiewanie kolęd.


8. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom Orszaku Trzech Króli. W tym roku była to inicjatywa wszystkich parafii w Nidzicy. Dziękujemy osobom, które przyczyniły się do współorganizacji tego wydarzenia z naszej parafii :


- Pani Małgorzacie Potrzuskiej . Rodzinie Potrzuskich, Skurczyńskich, Pietrowicz ,- chórowi Misericordia

-Rycerzom Kolumba i ich rodzinom ( Paweł Gordziejewski, Tomasz Kunicki, Jacek Stefański, Andrzej Florek, Krzysztof Bartczak, Henryk Borowski, Karol Brzozowski, Grzegorz Bronowicki, Jerzy Chmielewski, Cezary Jakóbowski, Piotr Renda, Karol Kozicki) oraz Wojciech i Alicja Koziccy

- paniom, które upiekły ciasta ( Anna Olszanicka, Katarzyna Siemianowska, Justyna Urtnowska, Dorota Pychewicz, Katarzyna Krawczyk, Dorot Pietrowicz, Beata Florek, Joanna Gordziejewska, Urszula Bartczak, Katarzyna Bogdańska, Katarzyna Stefańska, Agnieszka Włodzimirow, Monika Kozicka)

- sołtysowi i Kołu Gospodyń w Załuskach

- Prezesowi „SPOŁEM Panu Dawidowi Chałubowicz – dar chleba

- wypożyczenie garnków - MOPS Nidzica P Magdalena Bruździak

- Stajni Koni Napiwoda – Pani Kindze Pasturskiej

-Powiatowej Komendzie Policji w Nidzicy

- Panu Burmistrzowi Jackowi Kosmala

- Panu Staroście Nidzickiemu Marcinowi Palińskiemu


9. Dziękujemy kolędnikom, którzy wędrowali po naszej parafii i zbierali ofiary na misje. Dziękujemy serdecznie tym, którzy przyjmowali kolędników. Zebrano dzięki wielkiej wyobraźni miłosierdzia naszych parafian 5 tyś, zł.

Dziękujemy : Pani Grażynie Bieniek, Pani Elżbiecie Borowskiej i Pani Kamili Jarkowskiej oraz dzieciom i młodzieży :

- Emanuela Zwolińska, Paweł Zwoliński, Weronika Dobies, Krzysztof Dobies, Tymoteusz Dobies, Laura Bartkowska, Alicja Kozicka, Łucja Kozicka, Lena Cupała, Maksymilian Jarkowski, Julia Jarkowska

- dziękujemy także Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy za pomoc.


10. Parafia Miłosierdzia Bożego i Wspólnota Wieczernik Miłosierdzia zapraszają wszystkie niewiasty na cykl spotkań formacyjnych pt. „ Cała piękna jesteś…” Pierwsze spotkanie 16 stycznia 2023 roku ( poniedziałek ) o godz. 18:15 w sali w domu parafialnym.


11. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :


- Poniedziałek ul. Leśna od godz. 15.00 początek od strony lasku miejskiego

- wtorek ul. Łąkowa od godz. 12.00 oraz ul Boczna od godz. 14.00 od strony silosów

- środa ul Dubieńska od godz. 14.00 o strony starej siódemki oraz ul. Nowa od godz. 14.00

- czwartek Plac Bema od godz. 14.00 i ul. Bystra oraz blok ul. Szerokopaś od godz. 14.00

- piątek ul. Robotnicza, Piaskowa i Kosmonautów od godz. 14.00.

- sobota ul. Długa od godz. 9.00.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 23 czerwca 2024

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 16.30, w tygodniu po Mszy Świętej : we wtorek po Mszy o godz.6.30, w środę o 16.30, w pozostałe dni po Mszy Świętej o godz. 1

Ogłoszenia 09 czerwca 2024

1.Witamy Ojca Benedykta cystersa i kleryków cysterskich. Po Mszy Świętej można wspomóc klasztor. Bóg zapłać. 2. Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofia

Ogłoszenia 02 czerwca 2024

1. Dziękujemy  za piękne świadectwo wiary, przyznanie się do wiary w Boże Ciało wszystkim uczestnikom procesji, za przygotowanie ołtarzy przez mieszkańców poszczególnych ulic , całej asyście procesyjn

Comments


bottom of page