top of page

Ogłoszenia 02 czerwca 2024

1. Dziękujemy  za piękne świadectwo wiary, przyznanie się do wiary w Boże Ciało wszystkim uczestnikom procesji, za przygotowanie ołtarzy przez mieszkańców poszczególnych ulic , całej asyście procesyjnej, służbie liturgicznej, szafarzom, chórowi, pani organistce, wszystkim wspólnotom. Serdeczne Bóg zapłać.


Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za  złożone ofiary z okazji Bożego Ciała, które z inicjatywy Pań dbających o porządek w kościele będą przeznaczone na zakup nowych obrusów ołtarzowych do naszej świątyni.


2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej.


Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi katolicka wspólnota Wieczernik Miłosierdzia.


3.Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 16.30, w tygodniu po Mszy Świętej : we wtorek po Mszy o godz.6.30, w pozostałe dni po Mszy Świętej o godz. 17.00.


4. W poniedziałek  o godz. 16.30 Wypominki i o godz. 17.00  Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.


Juto o godz. 18.00 spotkanie  osób niesakramentalnych Wspólnoty Nadzieja.


5.Spotkanie wyjazdowe Akademii Żywej Wiary wyjątkowo we wtorek o g o godz. 17.00.


6.W środę św. Bonifacego Bp . Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.


7.W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.


W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencjach powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych od godz. 15.00 do 17.00.

 

8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczystość znosi post.


Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Możliwość spowiedzi godzinę przed każdą Mszą Świętą.


W piątek 7 czerwca 2024 zapraszamy mężczyzn, wspólnoty męskie  do Gietrzwałdu na różaniec męski o godz. 21.00 . Spotykamy się w miejscu Objawień.


9.W sobotę Niepokalanego Serca NMP. Msza Święta o godz. 17.00.  W Łynie odpust o godz. 11.00.


W sobotę Fundacja Twoja Rodzina zaprasza na występy dzieci i młodzieży w ramach projektu „ Z kulturą i sztuką mi do twarzy.” o godz. 17.00 na zamek w Nidzicy.


10. W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjno – budowlane : ofiary są przeznaczone na spłatę długów. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofiary.


W przyszła niedzielę będziemy gościć cystersów  od godz. 9.00 na Mszy Świętej . Będzie można wspomóc ich klasztor po każdej Mszy Świętej.


11. Zapowiedzi ; w związek małżeński zamierzają zawrzeć

- Wiktoria Pankowska i Dawid Grzebski

Ktokolwiek wiedział by o przeszkodach w/w zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia w kancelarii parafialnej


12. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Zdzisław Marian Łysakowski. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek….

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 21 lipiec 2024

1.Dziękujemy wszystkim zatroskanym o naszą parafię i za wszelkie ofiary złożone w ostatnią niedzielę na potrzeby parafii. 2.W poniedziałek święto świętej Magdaleny. Przed Msza Święta o godz. 17.00 now

Ogłoszenia 14 lipiec 2024

1. Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofiary złożone na cele parafialne. Dziś wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od

Ogłoszenia 07.07.2024

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi katolicka wspólnota

Comments


bottom of page