top of page

Ogłoszenia 02 lipca 2023

1. Serdecznie witamy goszczącego w naszej wspólnocie Ks. profesora, rekolekcjonistę, wykładowcę w seminarium duchownego w Radomiu, znanego specjalistę od wychowania Marka Dziewieckiego.

Po każdej Mszy Świętej można nabyć książki w wejściu do kościoła.

Po Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie z Ks. Markiem rodziców dzieci w kryzysie.

Dziś po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwa wstawiennicza, które poprowadzi wspólnota Wieczernik Miłosierdzia. Konferencję o budowaniu relacji poprowadzi Ks. Marek.


2. Jutro – w poniedziałek – o godz. 16.30 wypominki, o godz. 17.00 Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

Jutro święto św. Tomasza Apostoła.


3. We wtorek Msza Święta o godz. 6.30.


4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 17.00 do godz. 21.00.

Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.


6. W piątek Msza Święta o godz. 9.00 i 17.00, godzinę przed każdą Mszą Świętą możliwość spowiedzi świętej.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


7. W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjno budowlane.


W przyszłą niedzielę będziemy gościć siostry Misjonarki Świętej Rodziny pracujące w Mławie. Podzielą się z nami świadectwem pracy apostolsko-misyjnej i zapoznają z postacią bł. Bolesławy Lament. Po każdej Mszy Świętej będzie można wesprzeć ofiarą dzieła zgromadzenia sióstr Misjonarek Św. Rodziny.


8.Został zakupiony chodnik do kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i osobom, dzięki którym zostało zrealizowane to dzieło. Bóg zapłać za ofiarność.


9. Wspólnota Dzieci Króla dziękuje ofiarodawcom za złożone ofiary na cele dzieci ze wspólnoty, przez dwie niedzielę zebrano 2200zł, dziękujemy także Panu Łukaszowi za wsparcie w kwocie 3000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.


10 Zapowiedzi:

związek małżeński zamierzają zawrzeć

- Anna Karniewska i Kamil Chmielewski

Ktokolwiek wiedział by o przeszkodach w/w zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia w kancelarii parafialnej


11. Dziękujemy serdecznie Panom Kamilowi Chorosz i Pawłowi Perzanowskiemu za pomoc w pracach przy kościele.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1.Dziś - 24 września 2023 r.- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy na godz. 12.00. Zbiórka przy szkole nr 3 – zapisy od godz. 10.30 do godz. 12.00. 2. Jutro w naszej a

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 kończymy Jerycho Różańcowe. Dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły trud modlitwy i czuwania. Niech owoce tej modlitwy pozostaną w życiu naszych rodzin, osób i

1.Dziś w Gietrzwałdzie uroczystości odpustowe. Dziś o godz. 11.30 Msza Święta z racji rozpoczęcia roku katechetycznego i szkolnego. O godz. 13.00 rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Trwać na modlitwie będ

bottom of page