top of page

Ogłoszenia 20 listopada 2022

1. Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego - niedziela Chrystusa Króla Wszechświata.


2. Witamy serdecznie Ojca Joachima Oblata NMPN z Gronik


3. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na misje prowadzone przez ojców oblatów. Można nabyć kalendarze misyjne.


4. Msza Święta zbiorowa za zmarłych co dziennie. We wtorek o godz. 6.30, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą są odczytywane imiona i nazwiska zmarłych polecanych w tej Mszy Świętej.


5. W poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.


6. We wtorek wspomnienie św. Cecyli.


7. We wtorek przed Mszą Świętą o godz. 6.30 nabożeństwo ku czci św. Rity.


8. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 do godz. 21.00.

Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy serdecznie na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


10. W przyszła niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny – Adwent radosny czas oczekiwana na powtórne przyjście Chrystusa i Boże Narodzenie. Niech nie zabraknie dobrych postanowień.


11. W przyszłą niedzielę taca na Warmińskie Seminarium Duchowne Hosianum w Olsztynie.


12. Po każdej Mszy Świętej w okresie Adwentu można zaopatrzyć się w opłatek na stół wigilijny. Bóg zapłać za ofiary przy tej okazji.


13, Rycerze Kolumba w każdą niedzielę Adwentu prowadzą zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących, chorych samotnych. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia.


14. W dniu 25 listopada do godz. 12.00 zostaną odebrane elektrośmieci. Można oddać zużyte sprzęty elektroniczne, elektryczne zostawiając je przy kościele – we wnęce kościoła od strony plebani . Jest to wsparcie Kościoła na Wschodzie w związku z akcją „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” .


15. Parafia św. Wojciecha organizuje 3 grudnia wyjazd do Torunia na 31 rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy bezpośrednio u Księdza Mateusza pod nr telefonu 785 328 847. ( w programie nabożeństwo pierwszosobotnie, występ Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk , Msza Święta )

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 21 lipiec 2024

1.Dziękujemy wszystkim zatroskanym o naszą parafię i za wszelkie ofiary złożone w ostatnią niedzielę na potrzeby parafii. 2.W poniedziałek święto świętej Magdaleny. Przed Msza Święta o godz. 17.00 now

Ogłoszenia 14 lipiec 2024

1. Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofiary złożone na cele parafialne. Dziś wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od

Ogłoszenia 07.07.2024

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi katolicka wspólnota

Comments


bottom of page