top of page

Ogłoszenia 20 listopada 2022

1. Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego - niedziela Chrystusa Króla Wszechświata.


2. Witamy serdecznie Ojca Joachima Oblata NMPN z Gronik


3. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na misje prowadzone przez ojców oblatów. Można nabyć kalendarze misyjne.


4. Msza Święta zbiorowa za zmarłych co dziennie. We wtorek o godz. 6.30, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą są odczytywane imiona i nazwiska zmarłych polecanych w tej Mszy Świętej.


5. W poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.


6. We wtorek wspomnienie św. Cecyli.


7. We wtorek przed Mszą Świętą o godz. 6.30 nabożeństwo ku czci św. Rity.


8. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 do godz. 21.00.

Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nabożeństwo do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy serdecznie na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


10. W przyszła niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny – Adwent radosny czas oczekiwana na powtórne przyjście Chrystusa i Boże Narodzenie. Niech nie zabraknie dobrych postanowień.


11. W przyszłą niedzielę taca na Warmińskie Seminarium Duchowne Hosianum w Olsztynie.


12. Po każdej Mszy Świętej w okresie Adwentu można zaopatrzyć się w opłatek na stół wigilijny. Bóg zapłać za ofiary przy tej okazji.


13, Rycerze Kolumba w każdą niedzielę Adwentu prowadzą zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących, chorych samotnych. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia.


14. W dniu 25 listopada do godz. 12.00 zostaną odebrane elektrośmieci. Można oddać zużyte sprzęty elektroniczne, elektryczne zostawiając je przy kościele – we wnęce kościoła od strony plebani . Jest to wsparcie Kościoła na Wschodzie w związku z akcją „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” .


15. Parafia św. Wojciecha organizuje 3 grudnia wyjazd do Torunia na 31 rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy bezpośrednio u Księdza Mateusza pod nr telefonu 785 328 847. ( w programie nabożeństwo pierwszosobotnie, występ Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk , Msza Święta )

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 25 luty 2024

1. Dziś gościmy na każdej Mszy Świętej zespół LAUDANUS. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Wielkim Poście w każdą niedzielę o godz. 16.30 . Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę ofiar n

Ogłoszenia 18 luty 2024

1.Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.30 . Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę ofiar na rzecz osób potrzebujących. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia. 2.Jutro zaprasza

Ogłoszenia 11 luty 2024

1.Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Dziękujemy za wszelką pomoc – ofiary na potrzeby naszej parafii. W tym tygodniu wstawione dwa okna zgodnie z przepisami przeciw pożarowymi. Dziękujemy Pan

bottom of page