top of page

Ogłoszenia 21 maja 2023

1.Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Rocznica I Komunii Świętej.


2.Nabożeństwo majowe codziennie – w niedzielę o godz. 163.0 , w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17.00.


3. Dziś po każdej Mszy Świętej przeprowadzona będzie zbiórka na rekolekcje dla „Dzieci Króla”


4.W poniedziałek czyli jutro przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna ku czci św. Rity.


5. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


6. W środę 24 maja Burmistrz Nidzicy P. Jacek Kosmala i Starosta Nidzicki P. Marcin Paliński zapraszają na Powiatowe Dni Rodziny „ Razem tworzymy Rodzinę”. Rozpoczęcie Mszą Świętą w kościele św. Wojciecha w Nidzicy o godz. 10.00.


7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7,00 do godz. 17,00.


8. Spowiedź dla dzieci komunijnych , rodziców i rodziców chrzestnych w piątek po Mszy Świętej o godz. 17.00.


9.W sobotę nowenna gietrzwałdzka po Mszy Świętej o godz. 17.00.


10. Kurs przedmałżeński, wymagany do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczynamy w sobotę w naszej parafii o godz. 18.00 – sala Wieczernik


11.W sobotę Stajnia Napiwoda zaprasza na godz. 12.00 na V Memoriał Moniki Buraczewskiej - Towarzyskie Zawody Ujeżdżeniowe pod patronatem Burmistrza Nidzicy. Będziemy zbierać na leczenie Chrisa Michalkiewicza.


12. W przyszła niedzielę 28 maja na Mszy na Świętej o godz. 11.30 uroczystość I Komunii Świętej. Ogarnijmy modlitwą wszystkie dzieci, rodziców i rodziców chrzestnych.


13. Parafia św. Wojciecha w dniach 9-10 czerwca organizuje 2 pielgrzymkę nidzicką do Gietrzwałdu. Informacje szczegółowe u ks. Mateusza lub ks. Michała. Można także zapisać się w naszej parafii po każdej Mszy Świętej.


14.Zapowiedzi :

związek małżeński zamierzają zawrzeć

- Weronika Kopcińska panna, i Karol Brzozowski kawaler

- Wiktoria Skolmowska panna i Mateusz Gromke kawaler.

Ktokolwiek wiedział by o przeszkodach w/w zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.


15. Podziękowanie :

- Państwu Patrycji i Rafałowi Łowickich

- Panu Andrzejowi Leśnikowskiemu i Krzysztofowi Nasiadka za prace w kościele.

- Panu Pawłowi Perzanowskiemu


16.W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. Adam Langowski i sp. Barbara Borkowska, której pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00 w kościele Miłosierdzia Bożego. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek….

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1.Dziś - 24 września 2023 r.- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nidzicy zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy na godz. 12.00. Zbiórka przy szkole nr 3 – zapisy od godz. 10.30 do godz. 12.00. 2. Jutro w naszej a

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 kończymy Jerycho Różańcowe. Dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły trud modlitwy i czuwania. Niech owoce tej modlitwy pozostaną w życiu naszych rodzin, osób i

1.Dziś w Gietrzwałdzie uroczystości odpustowe. Dziś o godz. 11.30 Msza Święta z racji rozpoczęcia roku katechetycznego i szkolnego. O godz. 13.00 rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Trwać na modlitwie będ

bottom of page