top of page

Ogłoszenia 21 maja 2023

1.Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Rocznica I Komunii Świętej.


2.Nabożeństwo majowe codziennie – w niedzielę o godz. 163.0 , w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17.00.


3. Dziś po każdej Mszy Świętej przeprowadzona będzie zbiórka na rekolekcje dla „Dzieci Króla”


4.W poniedziałek czyli jutro przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna ku czci św. Rity.


5. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


6. W środę 24 maja Burmistrz Nidzicy P. Jacek Kosmala i Starosta Nidzicki P. Marcin Paliński zapraszają na Powiatowe Dni Rodziny „ Razem tworzymy Rodzinę”. Rozpoczęcie Mszą Świętą w kościele św. Wojciecha w Nidzicy o godz. 10.00.


7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7,00 do godz. 17,00.


8. Spowiedź dla dzieci komunijnych , rodziców i rodziców chrzestnych w piątek po Mszy Świętej o godz. 17.00.


9.W sobotę nowenna gietrzwałdzka po Mszy Świętej o godz. 17.00.


10. Kurs przedmałżeński, wymagany do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczynamy w sobotę w naszej parafii o godz. 18.00 – sala Wieczernik


11.W sobotę Stajnia Napiwoda zaprasza na godz. 12.00 na V Memoriał Moniki Buraczewskiej - Towarzyskie Zawody Ujeżdżeniowe pod patronatem Burmistrza Nidzicy. Będziemy zbierać na leczenie Chrisa Michalkiewicza.


12. W przyszła niedzielę 28 maja na Mszy na Świętej o godz. 11.30 uroczystość I Komunii Świętej. Ogarnijmy modlitwą wszystkie dzieci, rodziców i rodziców chrzestnych.


13. Parafia św. Wojciecha w dniach 9-10 czerwca organizuje 2 pielgrzymkę nidzicką do Gietrzwałdu. Informacje szczegółowe u ks. Mateusza lub ks. Michała. Można także zapisać się w naszej parafii po każdej Mszy Świętej.


14.Zapowiedzi :

związek małżeński zamierzają zawrzeć

- Weronika Kopcińska panna, i Karol Brzozowski kawaler

- Wiktoria Skolmowska panna i Mateusz Gromke kawaler.

Ktokolwiek wiedział by o przeszkodach w/w zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia w kancelarii parafialnej.


15. Podziękowanie :

- Państwu Patrycji i Rafałowi Łowickich

- Panu Andrzejowi Leśnikowskiemu i Krzysztofowi Nasiadka za prace w kościele.

- Panu Pawłowi Perzanowskiemu


16.W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. Adam Langowski i sp. Barbara Borkowska, której pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00 w kościele Miłosierdzia Bożego. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek….

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 21 lipiec 2024

1.Dziękujemy wszystkim zatroskanym o naszą parafię i za wszelkie ofiary złożone w ostatnią niedzielę na potrzeby parafii. 2.W poniedziałek święto świętej Magdaleny. Przed Msza Święta o godz. 17.00 now

Ogłoszenia 14 lipiec 2024

1. Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofiary złożone na cele parafialne. Dziś wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od

Ogłoszenia 07.07.2024

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi katolicka wspólnota

Comments


bottom of page