top of page

Ogłoszenia 16 czerwca 2024

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 16.30, w tygodniu po Mszy Świętej : we wtorek po Mszy o godz.6.30, w środę o 16.30, w pozostałe dni po Mszy Świętej o godz. 17.00.


2.W poniedziałek wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego – prezbitra.


3.We wtorek Msza Święta o godz. 6.30.


4. W środę zapraszamy serdecznie na Msze Świętą dziękczynną  w 35-lecie naszej parafii. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa przed Mszą Świętą o godz. 16.30.

Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.


5. W czwartek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 9.00 na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego uczniów, rodziców, nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy.

Życzymy odpoczynku, bezpiecznych, radosnych wakacji.


6. W piątek św. Alojzego Gonzagi. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


7. W sobotę 22 czerwca przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna ku czci św. Rity


Specjalny Ośrodek Edukacyjny i „Orzeł” Janowiec Kościelny zapraszają 22 czerwca - w sobotę na godz. 15.00 na mecz charytatywny na Gminny Stadion w Kucach. Cały dochód będzie przeznaczona na pomoc w leczeniu Nadii Miecznikowskiej – 11-letniej dziewczynki chorej na mukowiscydozę, epilepsję , choroby metaboliczne i autyzm. Wiele atrakcji.


8.W przyszła niedzielę o godz. 9.00 Msza Święta za ofiarodawców, którzy złożyli ofiary na zakup kompletu obrusów ołtarzowych, odkurzacza, chodnika przy tabernakulum, rur do odkurzaczy w kościele. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc i życzliwość.


W przyszłą niedzielę 23 czerwca po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie do godz. 19.30 w ramach Ogólnopolskiego Uwielbienia Ojcze Nasz.


9. Zapowiedzi : związek małżeński zamierzają zawrzeć

- Barbara Kania i Caruso Rosario

- Katarzyna Kujawska  i Kamil Leśniewski

- Małgorzata  Lewandowska i Maciej Pełka

Ktokolwiek wiedział by o przeszkodach w/w zobowiązany jest w sumieniu do zgłoszenia w kancelarii parafialnej

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Ogłoszenia 21 lipiec 2024

1.Dziękujemy wszystkim zatroskanym o naszą parafię i za wszelkie ofiary złożone w ostatnią niedzielę na potrzeby parafii. 2.W poniedziałek święto świętej Magdaleny. Przed Msza Święta o godz. 17.00 now

Ogłoszenia 14 lipiec 2024

1. Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc i ofiary złożone na cele parafialne. Dziś wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od

Ogłoszenia 07.07.2024

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi katolicka wspólnota

Comments


bottom of page