top of page

Ogłoszenia 26 marzec 2023

1.Dziękujemy Bogu za święty czas rekolekcji, za Wasze uczestnictwo. Życzymy dobrych, trwałych owoców tego czasu.

Dziękujemy za ofiary i dary na stół rekolekcyjny. Bóg zapłać.


2. Dziś zapraszamy na godz. 16.30 na nabożeństwo Gorzkich Żali. Za uczestnictwo w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.


3.Po każdej Mszy Świętej Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę na rzecz osób potrzebujących.


Młodzież KSM rozprowadza palmy – ofiary przeznaczone na wypoczynek wakacyjny.


Będą rozprowadzane dekoracje świąteczne – ofiary na cele ewangelizacyjne.


4.W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 17.00 nowenna gietrzwałdzka.


5. We wtorek Msza Święta o godz. 6.30.


6. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 21.00. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


7. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do godz. 17.00.


8.W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Świętej o godz. 9.00 i 17.00 dla dorosłych. Na godz. 16.00 na Drogę Krzyżową zapraszamy dzieci i młodzież. Bóg zapłać za ofiary złożone do tej pory na kwiaty do grobu Pańskiego.


9.W piątek 31 marca o godz. 16.00 w sali w domu parafialnym odbędzie się spotkanie z dzielnicowym na temat : Jak uchronić się przed oszustwem oraz jak zadbać o bezpieczeństwo własne i najbliższych?


10.W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Różaniec wynagradzający o godz. 8.30. Msza Święta o godz. 9.00.


11. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 konkurs na najładniejszą palmę.


12. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00 Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, którą poprowadzi Wspólnota Wieczernik Miłosierdzia.


13.W przyszłą niedzielę Rycerze Kolumba przeprowadzą zbiórkę na rehabilitację Pana Pawła Bukowskiego.


14. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Jan Jerzy Fabisiak z ul. Bocznej i śp. Monika Katarzyna Danelczyk, której pogrzeb we wtorek o godz. 11.30. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…..

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1. Dziś ostatnia niedziela zwykła – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś przed Mszą Świętą o godz. 7.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Można zaopatrzyć się w zakrystii

1. Dziś Msza Święta ku czci św. Józefa o godz. 17.00 zapraszamy wspólnoty męskie, mężczyzn. 2.Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie do kościoła. 3.Dziś Światowy Dzień Ubogich – tak jak to było ogłaszane

1. Dziś taca na cele inwestycyjne i spłatę długu. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary, pomoc, życzliwość. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do pus

bottom of page