top of page

Ogłoszenia 08 marzec 2026

  • 1 dzień temu
  • 1 minut(y) czytania

1.Witamy w naszej wspólnocie księdza kleryka  Adama alumna 5 roku seminarium warmińskiego Hosianum w Olsztynie.


Dziś taca na cele inwestycyjno – budowlane, Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary na cele naszej wspólnoty.


Dziś także kiermasz ciast. Ofiary przeznaczone są na cele misyjne. Bóg zapłać.


Rycerze Kolumba jak co roku w każdą niedzielę Wielkiego Postu po każdej Mszy Świętej prowadzą zbiórkę na rzecz osób potrzebujących.


Dziś zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 16.30. Za pobożny udział nabożeństwach wielkopostnych : w Gorzkich Żalach, Drodze Krzyżowej  można uzyskać odpust zupełny.


2. We wtorek Msza Święta o godz. 6,30.


3. W środę przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej, po Mszy Świętej  adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.

Po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Żywej Wiary.


4. W piątek Msza Święta o godz. 9.00 i 17.00.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Świętej o godz. 9.00 i 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie na nabożeństwo Drogi krzyżowej po Mszy o godzinie 17.00

Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej zbieramy  ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Serdeczne Bóg zapłać.


5.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie. W niedzielę Msza Święta z nauką rekolekcyjną jak w każdą niedzielę tj. 7.00, 9.00, 10.15, 11.30 i 17.00.

W poniedziałek, wtorek i środę Msze dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy o 8.15, dla dorosłych o godz. 9.00, 17.00 i 19.00.


W przyszłą niedzielę 15 marca  o godz. 18.00 koncert pieśni pasyjnych. Serdecznie zapraszamy.


6. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Chmielewska . Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek……

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Ogłoszenia 01 marzec 2026

1.Dziś Niedziela „Ad gentes” – dni modlitwy, postu, solidarności z polskimi misjonarzami z tej okazji zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny „ad gentes”. Dziś także  spotkanie z „Boskim Obliczem

 
 
 
Ogłoszenia 22 luty 2026

1.Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Posty. Dziś zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 16.30. Przed Mszą Świętą o godz. 17.00 nowenna ku czci św. Rity. Za pobożny udział nabożeństwach wielko

 
 
 
Ogłoszenia 15 luty 2026

1.W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską , w rodzinie  „Kościoła domowego” . Jeśli ktoś ma pragnienie zaprosić kapłana z błogosławieństwem może to uczynić, zapraszamy do zakrystii. Dziękuje

 
 
 

Komentarze


  • youtube
  • Facebook
bottom of page